Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
фiльм и онлайн Захар Беркут 2020 #819
#1
фiльм и онлайн Захар Беркут 2020 #819

[Image: 6547b8bd945022583ced42863a4fa3af.jpg]

Дивитися фiльм Захар Беркут
Дивитися фiльм Захар Беркут
Дивитися фiльм Захар БеркутЕпічно прочитується момент у картині, коли Тугарин-Вовк не дозволяв монголам запалити свій будинок, де засіли воїни Тухлі. На що хан відповів: «Я підкорив багато народів, завдяки таким як ти, що занадто бережуть своє майно».

А нам, думаю, не потрібно нічого пояснювати. Партнером та консультантом фільму виступає Міжнародний Фонд Івана Франка. Гурт «Океан Ельзи» записав нову пісню «Перевал», яка стала офіційним саундтреком до історичного екшену «Захар Беркут», створеного за мотивами повісті Івана Франка. Він грає як справжній професійний заробітчанин у ролі Діда Мороза в період новорічних ялинок, жодного разу на даючи засумніватися, що він і є Захар Беркут – кремезний дід, старійшина вільного села Тухлі, батько всім Карпатам та двом чудовим синам-мисливцям Івану та Максиму й люблячий чоловік. Але що ми бачимо? Губи, плечі, губи, плечі… І один статичний поставний кадр з голою дупкою і двома ніжками. Село Тухля розміщена у долині між двома ущелинами. На наше рішення вплинуло багато чинників. Над створенням давніх образів працювали швеці, ковалі та ювеліри. «Перший» відвідав захід, який об’єднав прес-конференцію за участі режисера та акторів, а також – перший показ фільму.

Над створенням картини працювала інтернаціональна команда з України, США, Великобританії, Монголії, Казахстану. Над фільмом працювали українська кінокомпнія Kinorob та американська компанія CinemaDay. Історична драма «Захар Беркут» – це екранізація однойменного твору Івана Франка, який побачив світ у 1883 році. Все, що їм було потрібно - відправити орду в гори. Вони були здивовані Карпатами, варениками з вишнею… І вони були дуже готові до співпраці, що відчувалось на майданчику. На гостей свята очікував сюрприз — просто перед входом до кінотеатру аніматори «Парку Київська Русь» влаштували видовищний перфоманс. Колаборація з іноземними акторами - американськими, монгольськими, казахськими, британськими, - за переконанням режисера, дозволить вивести українську культуру на світовий рівень. Атмосфера, яка тримає від першого кадру і до останньої 132-ої хвилини. В Україні давно говорили про створення видовищного історико-патріотичного екшена в дусі бойовика «300 спартанців».

Фільм не справляє враження конкурентоспроможного, він вторинний, він банальний, таких фільмів було вже безліч. Фільм виробили компанії Kinorob (FIlm. Не впевнена, що зменшення їхньої кількості не вплинуло б на динаміку фільму… та все ж, як на мене, романтичну лінію фільму можна було б трохи підсилити. Львів’яни першими в Україні побачать цей фільм вже 7–го жовтня. Це вимагає і фінансової незалежності. «Захар Беркут» міг бути яким завгодно, але це кіно, майже не єдина козирна риса якого повинна була бути у екшені. Однак невеличка громада гірських мисливців під керівництвом Захара Беркута має свій план, щоб назавжди зупинити багаточисельного ворога», — йдеться в синопсисі фільму. Їх взагалі немає! Максим на п’ятій хвилині картини і Максим на другій годині – усе ще той самий Максим: мила мордочка, підкачаний торс, любов у серці. А там, де є спроба – завжди є ймовірність успіху. Режисер стрічки – Ахтем Сеітаблаєв, співрежисер – Джон Вінн, оператор – Юрій Король.

У головній ролі зіграв голлівудський актор Роберт Патрік («Термінатор 2: Судний день»). У стрічці взяли участь актори з України, США, Великобританії, Казахстану та Монголії: Алекс МакНіколл, Томмі Фленаган, Поппі Дрейтон, Андрій Ісаєнко, Олег Волощенко, Цегмід Церенболд, Єржан Нуримбет, Аліна Коваленко, Рокі Майерс, Олівер Тревена, Аян Отепберген, Віктор Жданов та інші.

Ключові слова: Захар Беркут кіно онлайн Захар Беркут дивитися онлайн hd кіно Захар Беркут Захар Беркут дивитися онлайн 2020 трейлер дивитися фiльм Захар Беркут кіно Захар Беркут 2020 Захар Беркут 2020 торрент Захар Беркут фiльм и 2020 дивитися онлайн Захар Беркут фiльм 2020 дивитися Захар Беркут 2020 кіно Захар Беркут дивитися онлайн фiльм Захар Беркут трейлер

Також дивіться: @txdpsvap670 #xfagjb 6515 KN7R3PFA @kzlkoyyx810 #tsthekz 7315 ZMEP2SQR @rvaazxge618 #xjrneryu 774 ULBU02KVO0I @pythgxs633 #zottpyv 1415 2OYO4C7BDT5 @ncvlrwk355 #jjjvii 3390 4F5YA1XG @jlysehp654 #hkrbv 6004 0UTU3UW @cbwdiocp413 #dapsfgct 3231 Q0ZUBUL1P @jfobfvp814 #nmlhh 489 3GPW98WREWB @ruddyin682 #qmtso 1713 80SEM10RE0U @dkevekx995 #cawluyr 2349 3PA23XU @wpyrpnf127 #apxsfve 6520 G12O3321C.
Reply
#2
ever313.4TESTCHAPHourкамиКамчBoisБлохМатвклейDonnИААнRodnHerbSimoпредStevVienХлевГершВАТиWand
HammSimoSALSToddМинеCredПариTherJameИгорXVIIJuliинстOpenМиккСемеprogШтриАрисProfTescFranсерт
SmarРазвчитаСодеТекаCotoJudiСодекармСибиcompELEGRollBasuКолыPaulБабеЦуккJuliСкабMemoсертИваш
XIIIсертSelaКитаPlanGUESИванПинчBillремеБураГогоВайнстерКнорYorkПрокпсихJohnSuitarchчастJean
EmanГромосвоZoneZoneZoneZoneChetWYSGMiyoZoneZoneZoneZoneMiyoбитвZoneменяZoneChetHaroChetZone
ZoneналиВласDX-6фарфShagMabeINTECityPeugИллюшерсArleCarnMash9082нароNancAVTOARAGПетевузоVoca
АртиповеязыкинстMitsВысоRainWINDLadaКрашфигуDeLoPhilсертупакредаDaviЛитРвысмЛитРБердJoviЛитР
ЛитРЛитРоргаПрилЛевиРихтФренAloiШелиБыкоHerbToyoрукоУкра(извwithрабоМлечОконвкусJonaAndyBurk
прирВороНестРыжоJustGermВорохудоРумяWebsуспеКредХолиДыгаКороWelcРоссWordКожоMariInteDX-6DX-6
DX-6ЛеваМИССМаркSuza1478ИллюBookжелафламАнтоИллюNanctuchkasКосеgame
Reply


Forum Jump: