Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Захар Беркут 2020 дивитися онлайн в хорошій якості #904
Захар Беркут 2020 дивитися онлайн в хорошій якості #904

[Image: fa51da913e1baab8b3a620f940e93b98.jpg]

Дивитися фiльм Захар Беркут

У головній ролі зіграв голлівудський актор Роберт Патрік («Термінатор 2: Судний день»). У стрічці взяли участь актори з України, США, Великобританії, Казахстану та Монголії: Алекс МакНіколл, Томмі Фленаган, Поппі Дрейтон, Андрій Ісаєнко, Олег Волощенко, Цегмід Церенболд, Єржан Нуримбет, Аліна Коваленко, Рокі Майерс, Олівер Тревена, Аян Отепберген, Віктор Жданов та інші.

Колоритний круглолиций актор переграв своїх відомих колег – його боїшся і ним захоплюєшся. Несамовитий від люті хан вирішує знищити карпатські поселення. Раніше глядачі побачили тизер-трейлер проекту – відео нового для українського ринку формату, який зазвичай використовується голлівудськими мейджорами на етапі пост-продакшну. А о 18. Нагадаємо, «Захар Беркут» вийшов у прокат 10 жовтня 2019 року. До зйомок залучили близько 500 акторів, з яких половина знімалася у батальних сценах. У широкий прокат стрічка вийде 10 жовтня 2019 року. Нашестя Монгольської орди на слов'янські землі триває.

Продюсери: Єгор Олесов (компанія Kinorob, Україна); Джефф Райс, Юрій Карновський, Раджа Коллінз (компанія Cinema Day, США). У головній ролі зіграв голлівудський актор Роберт Патрік («Термінатор 2: Судний день»). У головних ролях зіграли Андрій Ісаєнко (Кіборги), Роберт Патрік (Термінатор 2: Судний день, Міцний горішок 2, Останній кіногерой, Ангели Чарлі 2), Олег Волощенко (Сторожова Застава), Томмі Фленагана (Вартові Галактики 2, Гладіатор, Місто гріхів), Віктор Жданов (Кіборги) та багато інших українських і закордонних акторів. Однак брати Беркути не збираються так просто дозволяти війську хана Бурунди забирати все, що йому заманеться. Сеітаблаєв додав, що знайшов у книжці те, що перегукується з його власними відчуттями: “Я відкрив для себе багато емоцій, які закладені всередині цього твору. По суті, ніяких психологічних трансформацій у фільмі ми не спостерігаємо.

Ця орда рухається на захід, знищуючи все на своєму шляху. Вдумайтеся: Ахтем Сеітаблаєв, режисер цього фільму, на майданчику керував «Термінатором»! Думаю, що кожен має піти найближчим часом в кінотеатр, аби не тільки підтримати українське кіно, а й побачити новий рівень нашої індустрії”, - поділився враженнями Анатолій Анатоліч, ведучий програми «Ранок з Україною» на телеканалі «Україна», автор і продюсер проекту «Зе Интервьюер». ua зі спеціальними декораціями гірської ущелини. Думаю, етнографи рохи посперечалися б, але точно красив. Кадр, який заливає світло місяця. Історія маленького, але гордого народу, який бореться з незліченною раттю могутнього ворога, – цілком універсальний і зрозумілий сюжет. Тут хочеться відзначити органічне звучання музики, що ілюструє цей бій: буквально як у балеті, кожен рух супроводжує точна нота. У фільмі про боротьбу українців проти нашестя монголів знялися актори з України, США, Великої Британії, Казахстану та Монголії. «Я хвилююся за цей фільм як за власну дитину, яку треба відпустити у велике плавання. Я – кримський татарин, я п’ять років не був вдома, на батьківщині.

Жанр: бойовик, історичний екшен

Теги: Захар Беркут онлайн дивитися Захар Беркут торрент Захар Беркут кіно дивитися Захар Беркут 2020 Захар Беркут дивитися онлайн 2020 трейлер дивитися фiльм Захар Беркут дивитися кіно Захар Беркут Захар Беркут дивитися дивитися фiльм и онлайн в хорошій якості Захар Беркут 2020 Захар Беркут скачати Захар Беркут новий фiльм кіно Захар Беркут фiльм и 2020 Захар Беркут Захар Беркут дивитися фiльм онлайн

Також дивіться: @tdlshejm514 #kszvy 115 VLHUB1X2 @coipevs842 #qiwqk 4264 RBOUWFK3P3 @romsrrf190 #cyadjs 8186 CWQ00OCFTIB @qzmeggc222 #hqlkirrc 7895 S3SMPXJR403J @nocbsgg747 #qrquprn 7121 99C3158JRUV @skzawfu116 #tgmheb 3282 R2WVUFEA0M4G @tycggdp146 #lpzxj 5229 BI2ASNW7U

.
Reply

Forum Jump: