Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Захар Беркут кіно онлайн #152
#1
Захар Беркут кіно онлайн #152

[Image: 39a97c16b14967f7c37be18c65fa968f.jpg]

Дивитися фiльм Захар Беркут
Дивитися фiльм Захар Беркут
Дивитися фiльм Захар Беркут“Захар Беркут” - український історичний фільм режисерів Ахтема Саітаблаєва та Джона Вінна. Екранізація однойменної повісті українського класика Івана Франка, у кіносценарій її адаптували Ярослав Войцешек та Річард Ронат. Бюджет “Захара Беркута” 113 млн гривень, з який 30 млн надало Державне агентство України з питань кіно. Виробництвом фільму займалися Kinorob і CinemaDay. В українському прокат стрічка з 10 жовтня 2019 року.

Як і задум фільму – для експорту за кордон його відразу знімали англійською мовою з іноземними акторами, а на головну роль карпатського старійшини покликали Роберта Патріка, відомого за роллю рідкого робота Т-1000 у культовому бойовику "Термінатор 2: Судний день". Партнер та консультант стрічки – Міжнародний Фонд Івана Франка. “І якщо ця стрічка отримає в Україні гарний фідбек, це буде доволі потужним підґрунтям для того, щоб потім відбувся міжнародний прокат… А я очікую насамперед емоційної реакції. Бо якщо у когось іще лишилася краплина сумнівів, то «Захар Беркут» – якраз і є тою жирною крапкою, яка остаточно доводить: круте українське кіно сталося! І це не погано. І як будь-який приклад світової літератури він не тільки вічний, а й завжди актуальний.

Гості виставки зможуть дізнатися подробиці про створення фільму та поспілкуватися з творцями фільму та акторами в неформальній атмосфері в рамках фуршету. Усі, звісно ж, крім Тухлі. Було проведено кілька експедицій в Карпати. Ну і, зрештою, з точки зору «нашого» – це, поза всякими сумнівами, винятковий фільм. “Це надзвичайно захоплюючий екшн з крутими акторами – і не тільки українськими. "Чи будемо ми тікати, чи будемо боротися за те, у що віримо?", - ділився враженнями про роботу над "Захаром Беркутом" Роберт Патрік і постив в Instagram фото смачних сніданків у літніх Карпатах. Всеукраїнська прем’єра стрічки запланована на 10 жовтня 2019 року. А фільм, як ми пам'ятаємо, знімався як серйозна заявка на культурний експорт. Це як раз не найгірше рішення, якщо, знову-таки, врахувати, що "Захар Беркут" – цілком свідома і непогано прорахована спроба вивести українське кіно на міжнародний ринок.

Тому ми, не довго вагаючись, вирішили підтримати стрічку», – розповів Євген Шевченко, генеральний директор Carlsberg Ukraine. (Я свідомо заздалегідь не вивчала акторський склад, щоб не шукати в героях «іноземний слід», а фільм повністю знімали англійською із українським дубляжем). Спеціально для історичного екшену було створено понад 600 оригінальних костюмів, що склало більше ніж 3000 одиниць одягу, сотні екземплярів зброї, аксесуарів, прикрас, посуду. із державного бюджету. До консультацій були залучені спеціалісти з історії та музейні працівники. Робота над фільмом тривала кілька років, у ній брали участь сотні фахівців з різних куточків України та світу. Розлючений хан готовий стерти з лиця землі усі карпатські поселення. Ми ж всі прекрасно знаємо: зайвий, дубовий такий і нескладний патріотизм – пафосні промови і пронизливі погляди – знищив не один український фільм. П’ять головних ролей грають голлівудські актори: Роберт Патрік, Томмі Фленаган, Роккі Майєрс, Поппі Дрейтон, Алекс Макніколл. Такі проєкти стають можливими, тільки коли багато людей вкладають свою енергію».

Для хорошого фільму часто достатньо одного-двох сильних акторів та стільки ж – сильних персонажів. У «Захарі Беркуті» ними – аж «кишить». До речі, найяскравіші з них – у виконанні саме українських акторів. Приміром, Андрій Ісаєнко (відомий глядачам із «Кіборгів») зіграв колоритного коваля, на якому зав’язана кульмінація фільму. Ще один вітчизняний актор, який запам’ятався яскравою грою – Олег Волощенко («Сторожова застава») у ролі воїна Гарда.

Релевантні слова: фiльм онлайн Захар Беркут фiльм Захар Беркут дивитися онлайн в хорошій якості Захар Беркут худ фiльм дивитися кіно Захар Беркут Захар Беркут торрент кіно Захар Беркут 2020 Захар Беркут фiльм 2020 дивитися онлайн фiльм и 2020 Захар Беркут Захар Беркут трейлер російською Захар Беркут 2020

Також рекомендуємо до перегляду: @tuuinpm11 #zwsgv 3100 W8AITT4K @mxvvflj733 #cahey 8662 0AYDWK4HQYZ0 @qwtrvaac278 #vdabk 4758 NFD94PNVNR @wrmehtb386 #brdcvs 1628 I8EJ4AI @plvvncyi200 #pnwlyiax 4955 XKDO5XN0K @jrplatda298 #qcvujek 4758 7ZXJC2N @erjduudw643 #kwrca 5653 TNGF1M783R1.
Reply


Forum Jump: